Velmi rád Vám pomohu realizovat nejen níže uvedené akce. A to i v němčině nebo angličtině.

Svatby


Svatba se neobejde bez pořádné hudby. Dobrý DJ Vám zahraje k obřadu, obědu, odpoledni a pak rozjede pořádný večírek, na kterém se už neformálně pobaví úplně všichni. Se mnou takový den samozřejmě zažijete. Zahraji Vám písně dle Vašeho výběru k obřadu, na první tanec novomanželů i tance s rodiči. Večer rozjedeme skvělou párty, na které zazní nejen známé hitovky z celého světa, ale také písně podle přání Vás i Vašich hostů. Roztancujeme i ty největší pecivály a budeme se skvěle bavit až do rána. A to samozřejmě není vše! V průběhu odpoledne a večera proběhne program pro děti, ale také veselé soutěže pro novomanžele a svatební hosty, které pro Vás s radostí uspořádám a odmoderuji. Více na stránce Svatební den.

Firemní akce a večírky


Pořádá Vaše společnost zábavní nebo teambuildingová odpoledne a večery pro své zaměstnance? Nebo třeba Den otevřených dveří pro případné zájemce z řad veřejnosti? Nebo snad prestižní večer pro obchodní partnery? Pak budete potřebovat někoho, kdo Vás takovou akcí provede, kdo zajistí hudbu na pozadí i zábavu, kdo bude uvádět důležité okamžiky a hosty, a pomůže Vám s organizací takové akce. Využijte mých služeb k Vaší plné spokojenosti. Více informací na stránce Firemní večírek.

Narozeniny, rodinné oslavy a další večírky


Ani při oslavách narozenin a jiných příležitostech nesmí chybět dobrá hudba. Bez ní by prostě nebyla ta správná zábava. Neváhejte mě kontaktovat, rád přijedu k Vám pod pergolu, do sklípku, hospody nebo třeba stodoly. A pak to pořádně roztočíme, než odpadnou i ti nejvytrvalejší. I pro Vaše děti mám v rukávu několik es nebo třeba soutěží.

Ozvučování a pronájem techniky


Pokud potřebujete pouze nasvítit a nazvučit nějakou akci, kterou se budete provázet sami, nabízím možnost pronájmu své techniky. Součástí jsou výkonné aktivní reproboxy, mixážní pult, světelný aparát s mnoha efekty, výkonný mlhovač (i pro venkovní použití), drátové i bezdrátové mikrofony a veškeré příslušenství. Doprava, sestavení a připojení k Vašemu zařízení na místě, stejně jako následný odvoz, jsou součástí nabídky.

Dále jsem, díky aktivní spolupráci s kolegy zvukaři, schopen zajistit stany, pódia, velké stage pro kapely, ozvučení a osvětlení velkých prostor, a další potřebná zařízení a výbavu na akce pro stovky a tisíce návštěvníků.