parallax background

Hudba musí bavit. A musí bavit všechny.


Aktivnímu hraní se věnuji mnoho let. Vždycky jsem tušil, že by mi to s hudbou mohlo jít, bohužel na zpívání nemám hlas, hraní na klavír, které mi jako dítěti i trochu šlo, jsem dávno zapomněl, takže mi vlastně zbyla jen reprodukovaná hudba. A s tou se mi daří bavit lidi už delší dobu na všech možných akcích. Než jsem sám začal hrát, obkoukával jsem po dlouhé roky techniky u různých jiných kolegů, až to došlo tak daleko, že jsem se do samotného hraní pustil také.

I když jsem se dlouho věnoval jen hraní v klubech a barech, po čase jsem přešel k večírkům, oslavám a hlavně svatbám, které mě baví mnohem více, a na kterých mohu svůj talent skutečně rozvinout. Mám rád přátelštější atmosféru a akce, které mají nějaký program. Věnuji se i moderování takových akcí, takže mě neuslyšíte jen hrát, ale zároveň Vás také budu lákat na parket, dělat pro Vás různé soutěže (zejména na svatbách), pobavím Vaše rodiče i Vaše děti. Každý večírek je jiný, a já se na každém z nich snažím co nejvíce přizpůsobit zábavu a program všem zúčastněným, aby se bavili tak, že na to dlouho nezapomenou. Zkuste mě i Vy, určitě nezklamu Vás ani Vaše hosty. Je pro mě velkou satisfakcí, když za mnou v průběhu nebo na konci akce lidé chodí s tím, že se jim večírek velmi líbil, a berou si na mě kontakt, aby mě mohli oslovit i v budoucnu. Pochvala za dobře odvedenou práci a spokojení zákazníci vždy potěší, a dělám vše proto, aby to tak bylo při každé mé akci.

A to ještě není vše! Již mnoho let se věnuji cizím jazykům. Díky dlouholetému pobytu v zahraničí, převážně v německy mluvících zemích, zvládám výborně německý jazyk, takže pro mě není žádný problém provést Vás například dvou nebo i několikajazyčnou svatbou, firemní akcí nebo jiným typem události. Mimo německého jazyka totiž velmi dobře ovládám i jazyk anglický. Naši bratrskou slovenštinu asi není třeba zmiňovat, částečně pak nějaké minimum rozumím i v některých dalších jazycích.

DJ Caesar